TAXI INZERCE

PRAVIDLO PRO TAXI

JEZDÍ TEN, KDO JE VIDĚT !INTERNETOVÁ INZERCE PRO TAXISLUŽBY:

Odřízněte konkurenční taxi od výdělků ! Čím víc inzerujete, tím menší prostor dáváte ostatním taxislužbám !

JEZDÍ TEN, KDO JE VIDĚT !

Pokud vaše taxislužba stojí o dobrou inzerci, zavolejte nebo napište nám.
Užitek je zřejmý - čím víc lidí vás najde, tím víc budete mít zakázek a tím větší budou vaše výdělky.

PŘESVĚDČTE SE !

Cena inzerce je pouhých 100,- Kč za měsíc. Na to má každá taxislužba.
Inzerce se zaměřuje na region a telefonní číslo - základní informace, které zákazník na internetu hledá.

KDO HLEDÁ TAXI, VIDÍ NAŠI INZERCI !

Spravujeme další 3 inzertní portály taxislužeb - kontaktujte nás a nabídneme balíček s výhodnou cenou.


Na GOOGLE máme perfektní výsledky s portálem NEJLEPŠÍ TAXI. Je to kompletní prezentace s grafikou (obrázek města, logo firmy, fotka auta a pod.), funkčními odkazy na stránky taxislužeb, přímý email, popis činností, možnost uveřejnění akcí a slev a v neposlední řadě diskuzní fórum, kde lidé píší svá doporučení a spokojenost.

Na SEZNAMU se objevujeme hlavně s portálem TAXI-IN. Inzerce jsou u 90% měst na prvních stránkách díky svému originálnímu html kódu, jednoduchosti textového zápisu a rychlosti načítání, další možností je využití aktivního prokliku na webové stránky taxislužby.

Perfektně fungující je naše novinka LEVNÉ TAXI, kde máme i firemní zápis. Každý kdo zadá na SEZNAMU výraz LEVNE TAXI a SVOJE MĚSTO, garantujeme na prvni strance firemni zapis a hlavně také přímou inzerci. Velkou výhodou je také možnost návštěvníků objednávat taxi telefonicky kliknutím na tel. číslo - díky speciálnímu widgetu se Vám číslo uloží do kontaktů v chytrém telefonu, nebo hned přímo volá na danou taxislužbu.

Úplnou novinkou je likvidace (odkup) konkurenčního portálu ČESKÉ TAXI (a přestavbou jeho struktury), kde budujeme obdobu portálu TAXI IN ale pro GOOGLE v kombinaci se slůvkem LEVNE. Doména má dobrou historii, je zaregistrovaná na mnoha portálech a inzerce na ní začíná mít dobré výsledky - věříme, že přinese užitek mnoha taxislužbám. Brzy se tento portál na GOOGLE velmi výrazně zviditelní. Nepropásněte využít tuto inzerci již od počátku vzniku - čím déle ji budete mít, tím lepší budou výsledky.

VYZKOUŠEJTE NÁS !

Všechny inzerce Vám nabízíme a je možno spojit do "balíčku" s výhodnější cenou. Velkou výhodou pro Vás je, že můžete mít obsazeny 4 portály, kde bychom zveřejňovali Vás - a navíc seberete 4 místa, kde by mohla inzerovat konkurence.

Další naší činností je to, že pro taxislužby zajišťujeme posílení inzerce formou S-KLIKu na SEZNAMU a také ADWORDS na GOOGLE. Tyto úkony jsou účtovány zvlášť a při využití inzerce na našich portálech JE CENA VELMI NÍZKÁ.


Využijte obsazenost všech 4 portálů TAXI - budete všude vidět, dostanete lepší cenu - a navíc seberete 4 místa, kde by mohla mít inzerci konkurence.

BUĎTE VIDĚT VŠUDE !www.taxiin.cz ..... taxiin@email.cz
...jednoduché...efektivní...za dobrou cenu...